Rákosníček

Den dětí

Naše město

Klau Tútú

Hrajeme si na profese dospěláků

Umíme vyšetřit kamaráda jako opravdoví lékaři, umíme řídit autobus, umíme udělat jednohubky jako kuchaři a postavit komín jako zedníci.

Rákosníčci na výletě

Užily jsme si klid u rybníka a pan rybář byl velmi ochotný. Ukázal dětem sádky s plůdky a dovolil jim sáhnout si na rybičky. Nikdo nespadl do vody mezi štiky a odvezli jsme si super zážitek.

Lucinka má narozeniny

Dort byl nejen krásný, ale také moc dobrý, děti si přidávaly, nezbyl ani drobek.

Maláčci postavili květinový záhon z PET víček

Po družebné neděli jsme si pochutnali na družbanci

Ondráškův narozeninový koláč

Naše zdravá svačina

V kině

Karneval

Zimní radovánky

Ježíšek u Rákosníčků

15.prosince byl u Rákosníčků velký den. Dopoledne nás našel Ježíšek a odpoledne k nám zavítali naši milí rodiče, poslechli si, co se děti naučily a pak si společně vyrobili vánoční svícen z jablíčka.

Malí Rákosníčci

Naši velcí kamarádi jsou právě na bazéně,je třeba navštívit kadeřnický salón a připravit se na sváteční dny.

Den zdraví

Divadélko Smíšek

Hurá, děti, je tu divadélko Smíšek, pojďte se s námi podívat na lesní pohádku!

Hrátky s rodiči

Děti od Rákosníčků ukázaly svým rodičům, jak si umí hezky hrát a strávily s nimi příjemnou část odpoledne v naší třídě.

Tohle umí vytvořit naše velké děti

Moje rodina aneb s kým se nerad loučím každé ráno

Společnými silami jsme si vytvořili obří omalovánku celé rodinky a hned zítra se pustíme do vymalování.

Oslavy narozenin

Slavíme narozeniny našeho kamaráda a těšíme se na super dort.

Tak si hrajeme u Rákosníčků

A tak to u nás vypadá