Školní rok 2017/18

Akce školy na školní rok 2017/2018

Září - Dny otevřených dveří pro rodiče nově nastupujících dětí, společné hraní, adaptační režim

Říjen – Podzimníček, divadlo, kino

Listopad – vánoční focení dětí, divadlo, kino

Prosinec – Ježíškovo balónkování, akce v rámci projektu Třpytivé vánoce: Mikuláš ve školce, dílničky, vystoupení Kolotoče na náměstí

Únor – Masopustní rej s karnevalem, divadlo, kino

Březen – Měsíc knihy, akce s knihovnou, Celé Česko čte dětem, kino, divadlo

Duben – velký velikonoční projekt, Velikonoční domeček s dílničkami a hostem, vynášení Moren, besedy v knihovně, kino, divadlo, probouzení jara

Květen – sportovní aktivity, olympiáda, kino, divadlo

Červen – Den dětí, Škola v přírodě, Rozloučení se školáky

Blahopřání k Vánocům a Novému roku 2018

Novinky od 1. 9. 2017

Školné - 450,- Kč / měsíc
Provoz MŠ - 6:00 - 16:30

Zahrada pro veřejnost

Vstup povolen dětem do 10 let a v doprovodu dospělé osoby, která je zodpovědná za bezpečnost a chování dětí, případně způsobenou škodu na majetku MŠ.

Otevřeno:
Po - Pá 16:00 - 19:00
So - Ne 15:00 - 19:00

V době návštěvy zahrady dodržujte řád, který je k dispozici ve vývěsce u vstupu na zahradu.

Historie naší školy na Facebooku

Fotek z naší školičky máme spousta, ale vzpomínky časem mizí. Takže jsme se rozhodli vytvořit i facebookovou stránku mateřské školy, do které můžete aktivně vstupovat a komentovat vystavené fotečky.
A třeba se na některé fotce poznáte a zavzpomínáte na své spolužáky, paní učitelky, kuchařky nebo uklízečky.
K přihlášení použijte tento odkaz nebo adresu:
www.facebook.com/msjiraskovakrnov